Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tuktai/domains/magikus.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230
Šventė su magiškais akcentais. Fotosienelių nuoma | magikus.lt
+370 (625) 43996 info@magikus.lt

Apie

Žiupsnelis magijos jūsų šventei

Gyvename greitame pasaulyje, kuriame kasdien lieka vis mažiau laiko, bet atsiranda daugiau galimybių. Ir visas jas norime išnaudoti, tik ne viską spėjame atlikti patys. Tai puikiai atsispindi švenčių metu, kuomet norisi svečius nudžiuginti gražiomis dekoracijomis, bet patiems nėra kada apie jas galvoti ar netgi jas kurti. Bet kiekviena šventė turi būti įsimintina, todėl būtent tam esame mes!

Gimtadienio dekoracijos

Įvairios švenčių temos

Mūsų nuomojamos dekoracijos tinka pačioms svarbiausioms gyvenimo progoms: gimtadieniams, vestuvėms, jubiliejams, Kalėdoms, įmonių vakarėliams, krikštynoms.

Šventinės dekoracijos

Jau paruoštos dekoracijos

Siūlome jums jau paruoštas ir pagamintas fotosieneles, kurios išgelbės jūsų šventę, jei sugalvojote apie šią dekoraciją paskutinę minutę. Tereikia išsirinkti iš mūsų siūlomo asortimento.

Žaidimų nuoma

Žaidimai šventėms

Mūsų asortimente gausybė žaidimų, kuriuos sukūrėme smagioms šventinėms pramogoms. Užimkite svečius, kad niekas nei minutės nenuobodžiautų!

Pristatymas visoje Lietuvoje

Fotosieneles ir žaidimus šventėms galime pristatyti Kaune nemokamai, o į visus kitus Lietuvos miestus siunčiame per „Siuntos autobusais“. Taip galite gauti dekoracijas dar tą pačią dieną. Siuntimo mokestis priklauso nuo atstumo ir svorio.

Užduokite klausimą:

Sutikimas